Kontakta oss

Vi finns för dig, dygnet runt!

Vid akuta problem, ring vårat journummer: 0563-185 99

Har du frågor om fjärrvärme eller andra funderingar? Kontakta oss så hjälper vi dig.
Vi finns på mail och telefon och via vårt kontaktformulär.

Du kan också anmäla ärenden som inte är akuta via Hagfors kommuns felanmälningssystem.

Kommunväxel: 0563-185 00
Hagfors värmeverk: 0563-127 48 (dagtid)
Ekshärads värmeverk: 0563-401 21 (dagtid)

Jour tid: 0563-185 99

E-post: energi@hagfors.se


VD


Lars Nyborg
072-504 61 00
lars.nyborg@hagfors.se


Fjärrvärmechef

DSC_0155_christer
Christer Albinsson
070-563 57 10
christer.albinsson@hagfors.se


Drifttekniker

DSC_0209_gunnar
Gunnar Nilsson
070-522 63 24
gunnar.nilsson@hagfors.se

DSC_0203_calle
Karl-Erik Olsson
070-271 49 13
karl-erik.olsson@hagfors.se  

 

 

Bild kommer

 


Per Carlsson
0563-401 21, 073-063 67 12
per.carlsson@hagfors.se  


Administratör/Tekniker


Cathrin Persson
0563-185 19, 072-454 41 59
cathrin.persson@hagfors.se


Ekonom

DSC_0188_kerstin06
Kerstin Karlsson
0563-185 78
kerstin.karlsson@hagfors.se