Kontakta oss

Vi finns för dig, dygnet runt!

Har du frågor om fjärrvärme eller andra funderingar? Kontakta oss så hjälper vi dig.
Vi finns på mail och telefon och via vårt kontaktformulär.

Akuta felanmälningar görs alltid till larmcentralen på telefon: 054-83 06 90
Du kan också anmäla ärenden som inte är akuta via Hagfors kommuns felanmälningssystem.

Kommunväxel: 0563-185 00
Hagfors värmeverk: 0563-127 48 (journummer)
Ekshärads värmeverk: 0563-401 21 (dagtid)
E-post: energi@hagfors.se


VD

Jonas-007_
Jonas Nilsson
070-191 01 44
jonas.nilsson@hagfors.se


Fjärrvärmechef

DSC_0155_christer
Christer Albinsson
070-563 57 10
christer.albinsson@hagfors.se


Drifttekniker

DSC_0205_andreas
Andreas Magnusson
0563-401 21
andreas.magnusson@hagfors.se

DSC_0209_gunnar
Gunnar Nilsson
070-522 63 24
gunnar.nilsson@hagfors.se

DSC_0203_calle
Karl-Erik Olsson
070-271 49 13
karl-erik.olsson@hagfors.se

 


Ekonom

DSC_0188_kerstin06
Kerstin Karlsson
0563-185 78
kerstin.karlsson@hagfors.se

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *